O NAS
 
 
 
Nasz zespół konstruktorów stworzy dla Ciebie pierwszy model wzorcowego szablonu krawieckiego z dowolnego nośnika obrazu typu zdjęcie, rysunek, szkic, forma wyjściowa, gotowy wzór i inne.

Pracujemy na dwóch nowoczesnym systemach CAD GEMINI i RICHPECE, które ułatwiają opracowywanie szablonów różnego typu wyrobów: odzieży codziennej męskiej i damskiej, dziecięcej, kostiumów sportowych,
bielizny, zabawek, mebli, pokrowców samochodowych, mundurów, kostiumów kąpielowych i innych.

Dzięki nim możemy kompleksowo opracowywać różnorodne modele, przygotowywać nowe wzory i modelować już istniejące. Powstają dzięki temu szablony krawieckie w formie elektronicznej lub w postaci fizycznej na tekturze lub samoprzylepnym papierze jako układ kroju.

Nasze oprogramowanie posiada również możliwość wprowadzenia wcześniej przygotowanych szablonów papierowych do komputerowej bazy za pomocą fotodigitalizacji a następnie na dokonywanie na nich drobnych korekt, przemodelowania i stopniowania.

Przyjmujemy zlecenia przekazane w formie elektronicznej za pośrednictwem internetu jak i wysyłkowo.
Dzięki naszej pracowni krawieckiej Klient na miejscu może odszyć pierwszy model na podstawie wykonanej przez nas konstrukcji bazowej z dostarczonych tkanin.

Stopniowanie wykonujemy na podstawie specyfikacji w postaci tabel wymiarów przekazanych przez Klienta lub według standardowych zasad
 

 

 
 
 
 
 
ul. Pomorska 40
91-408 Łódź
 
Choose Language:
 
     
 
 
 
KONTAKT
 
602 130 120
 
biuro@lemonifashion.pl
lemonifashion@wp.pl